| alexandru1233210 a întrebat:

Sall dati-mi un metin2 calumea va rog, cu otel in shop sa faci bani repejor sa poti evolua itm la fel de usor fara sa stai sa te chiunui sa faci rost de upgradeuri(nu stiu daca am scris corecttongue)

Răspuns Câştigător
| gabytzul005 a răspuns:

Buna! Incearca Yollow metin2 sau european ambele sint partenere.Maxim e 120 faci banii foarte repede si lv la fel. Funda?

4 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Sal s-a redeschis Metin2 Apollo

| SokarDax a răspuns:

Metin2 xperiment 80% pvp arme yang etc. 20% pvm crescut
rate Rate: 900%
Otel --Armura Bantuita ---Armura Diavol ---Armura Sumbra---Armura Sangeroasa

Armele 60% evolueaza din ele!

BOnusuri: 15[STR.INT.DEX.]
15% [CRITIC.SEMIOM.PATR.]
15%[APARARI]
3.5k[MAX.HP]
[b]LVL MAX: 250!
Enjoy
site: http://metin2xpm.ro/sv1

| alexandru1233210 explică:

Ma asta cu xperiment cand il dowloandez nu-mi apare patcherul in care sa deschid metinul...