| Andrei296 a întrebat:

Sall eu joc drakesang online am lvl 33 pe barconier si mi-a cazut la un nordic neinsufletit un item unic amuleta morsei am vazut cum arata dar imi puteti spune cum sa castig iteme unice dela monstri si dela care monstri unici nu as vrea decat dela lvl 30 in sus cu itemele mai mici de 29 nu as vrea un raspuns rapid mersi anticipat Funda...

2 răspunsuri:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Itemele unice pica rar.Dar tu te poti duce in Kingjil(sau cum ii spune. am uitat) si poti combina 5 iteme de acelasi rang intr-un item de rang mai mare. Faci asa pana rezulta un item foarte bun.

| Daniel_Danyi_1986 a răspuns (pentru Riko_Richardo_1982):

Rico tu ai personaj de 40-sau 45 pe drakensang ca si eu am de 43 si de 45 si unu de 41 c zisa facem schimb si am si unu de 35 dar pe ala nul dau deci vrei sa facem schimb doar daca ai warr la q3