| Massiv3 a întrebat:

Sall! happy Imi puteti zice un Metin2 Pvp Clasic fara beta SI Un metin2 gm mode.(adica sa aiba toti gm. sa ceri la owner sa-ti dea) Ms. Funda+Vothee hee

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

GM mode inceacra Metin2Hammer iar pvp clasic Metin2Run happy

| LuigiMike a răspuns:

Www.metin2lc.ro -> PVP & GM MODE 2014 romanesc :D Server online 24/24, lvl 250 maxim ( te da direct 250 ), Itemele evolueaza toate pana la 250, fierarul nu cere iteme si are sansa de 100%reusita :D Intra si...HAVE FUN!