| tazzdiavolu a întrebat:

Sall.imi spuneti va rog de unde cad gioelle? va rog ziceti

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu știu ce caută întrebarea ta la "Totul despre TPU"?

P.S. Cu cine ai făcut română?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Ce e aia "Totil"? Ați făcut româna cu același profesor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Aha! Vad ca ti-ai modificat postarea, din "Totil" in "Totul". Multumesc ca mi-ai multumit ca ti-am facut observatie, cum ca profesorul tau de romana... stii tu, nu mai comentez. Puteai sa-mi dai macar un vot de Folositor, asa, in spiritul TPU, daca nu-ti ceream prea mult. Dar de unde nu-i...

| pencea92 a răspuns:

Daca te referi la gioello del foliia angoscia sau tornamento cad in isola glaciada la jegal tunseok sau in mapa cu metine de lvl 100 la capat dupa porti big grin