| swat009 a întrebat:

Sall lume eu am ceva cu ecranul adica cand intru intr-un joc se inchide ecranul dar se mai aude sunetul cum ar fi aveam un ecran si mergea gta sa si acum se inchide ecranul ce pot face? DAU FUNDA CINE RASPUNDE CE SA FAC!

Răspuns Câştigător
| skyplane a răspuns:

Incearca sa dai dupa ce intri in joc alt+enter si o sa iti apara intro fereastra mai mica si il poti juca sau poti incerca sa faci update la driverele video si ai grija sa ai screen refresh rate cat mai mic posibil sper sa iti fie de folos sfaturile mele