| NaTy98 a întrebat:

Sall tuturor. Care imi puteti spune plsss cum sa ma joc cs 1.6 pe tot ecranul? Deci cand intru in joc nu imi apare in windowed mod ci pe tot ecranul dar pe langa sunt dungi negre. Am windows 7 si inainte pana aveam XP mergea ff ok. PLSSS HELP sad

2 răspunsuri:
| robertrobertroobert a răspuns:

Intra in cs dai optiuni selecteaza Video apoi vezi daca nu cumva acolo la run in a window este selectat daca este trebuie sa deselectezi tu apoi dai apply and ok! daca nu reinstaleaza si fa ce ti-am zis!

| NaTy98 explică (pentru robertrobertroobert):

Scz ca nu am intrat demult dar nu am fost pe-acasa... Am incercat dar nu e bifat. L-am reinstalat am facut iar dar tot asa.