| dragosminer a întrebat:

Sall, ma numesc Dragos.Cine stie un joc nou in afara de Minecraft sau Terraria, jocuri de actiune adventura sau violente (cu grafici bune tongue)

3 răspunsuri:
| Diana_7092 a răspuns:

Incearca Torchlight, seria Assassin's Creed, Half Life 2, Doom 3, Unreal Tournament 3, seria Tomb Rider si multe altele.

| Alex_3756 a răspuns:

Ti-as recomanda Assassin creed brotherhood, mia placat da, pentru o grafica care te face sa te simti bine. Iti recomanand jocul Avatar.

| Tlbi a răspuns:

Super Mario, Soccer, Bomberman, Tetris.