| alphaboss a întrebat:

Sall mi-am descarcat un jocu cu tiruri si nu merge sa ascult muzica am bagat melodiile mele mi le arate dar nu canta cand dau sa cante ***

3 răspunsuri:
| kilgharrah a răspuns:

Verifica daca le-ai bagat in folderul corespunzator de exemplu baga-le acolo unde sunt si cele integrate.

| celnikar a răspuns (pentru kilgharrah):

Mă frunză, mai bine taci cu integratele tale. Daca e vorba de Euro Truck 2 trebuie sa bagi melodiile in My Documents

| alphaboss explică:

Pai am scania truck driving simulator si am intrat in my ducuments si in folderul cu scania truck driving simulator am bagat la muzica unde scria