| Block240 a întrebat:

Sall, mi-am facut un sv de minecraft (hamachi) si am nevoie de 1-2-3 oameni activi sa construim multe chestii big grin harta este clasica id meu:fzr.delicvent sa va dau alea de la hamachi etc.big grin
ps:oameni care pot sta mai mult pe sv nu sa joaca 10 min si sa plecebig grin

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Daa... eu, eu, eu. Nu pot sad
Stau doar 2-5 minute si plec. Imi pare rau. Dar daca stateam 11 minute te anuntam. Poate am sa stau si 11 minute si am sa iti dau add laughing