| Apocalipsa22 a întrebat:

SAll nu imi mai merge CS 16 apare o fereastra cu sigla de la half life care se numeste Fatal error iar in fereastra scrie "Host_Init:Couldn't load gfx/palette.lmp". Funda

7 răspunsuri:
| Apocalipsa22 explică:

Counterul care mi l-ai dat tu nici nu se deschide nu stiu de ce iar la celelalte s-a rezolvat dar nu in totalitate cand sma conectez pe un anumit server imi da crash si se inchide nu la tote chiar dar in mare parte da nu stiu ce sa-i fac inainte mergea super acuma?

| Vindicate a răspuns:

Salut, iti sugerez sa stergi acel counter strike si sa-l instalezi pe acesta: http://csnvidia.com/nvidia_e8/
Este cel mai bun counter strike si te protejeaza impotriva "exterminarii" (adica atunci cand un admin iti distruge meniul si counter strike-ul.
Funa da te rog.

| Apocalipsa22 explică (pentru Vindicate):

Am sa vad daca merge ca am mai descrcat inca 2 si tot la fel si altul l-am luat de la un prieten si ala la fel imi face dar lui ai merge.

| Apocalipsa22 explică (pentru Vindicate):

Si inca ceva am descracat si FIFA 7 si l-am instalat frumos dar nu se deschide apare o fereastra care se numeste ''Cannot locate the DVD-ROM si in ea Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application' Am inserat imaginea cu DaemonTools Lite Mio arata montata ce pot sai mai fac.Am downloadat varianta.iso sa incerc si cu.rar

| Vindicate a răspuns (pentru Apocalipsa22):

Iti trebuie cracku. Dupa ce inserezi imginea cu daemon tools mergi in my computer si dai mouse dreapta si dai open in new window si acolo trebuie sa gasesti cracku si doar trebuie sa-l copiezi in folder la fifa, funda?

| Apocalipsa22 explică (pentru Vindicate):

Frate am incercat counteru care mi l-ai dat dar tot nu merge am trecut de la win 7 la 8.1 dar tot nu merge.

| Vindicate a răspuns (pentru Apocalipsa22):

Iti da aceeasi eroare?