| laurentiu1223 a întrebat:

Sall se aproprie Steam summor sale si as vrea sa imi acizitionez jocul Counter Strike Global Offensive se presupune ca el va fi 5 euro e daca sa zicem ar fi 5.40 de exemplu as putea folosi un paysafe de 25 de lei echivalentul a 5 euro?

Răspuns Câştigător
| Tom36 a răspuns:

Am facut eu asta anul trecut si nu a mers. Imi mai trebuia foarte putin, in jur de 0.1 euro. Pana la urma am gasit pe cineva care mai avea 0.5 euro pe un paysafe si le-am folosit pe amandoua ca sa platesc.