| iInfinityDarkness a întrebat:

Sall,stie careva un metin frumos,modern,care sa aiba iteme 2010, 2011,2012,in orice caz iteme noi, si sa aiba bonusurile mari. Funda+vot.

6 răspunsuri:
| AnonYMu003 a răspuns:

4 metin pvp Tdl metin2 sau Gx mt2, Mt2 Hostyle

| Vlad4Me a răspuns:

Mt2 HotStyle are itm noi bonusuri normale, ala 5 si 6-7 are mape noi de crescut de la 101----255 deci e misto!

| iInfinityDarkness explică (pentru Vlad4Me):

Are mc?

| Vlad4Me a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Da are are si mc

| Vlad4Me a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Http://itemegratismt2ro.yolasite.com/ Intrati aici cine joaca metin2 ro si veti primi itm, monede dragon, yang s.a gratis

| J3leU a răspuns (pentru Vlad4Me):

Ma asta crezi ca pacalaesti lumea cu asta asta este pentru furat conturi