| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Stie cineva de ce sunt asa putini playeri pe SkyMetin2(sv privat)? Daca nu, dati-mi va rog un server privat romanesc de Metin2 in care sa fie mai multi playeri.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PoisonedArrrow a răspuns (pentru Adrian98765):

Nu prea cred... Si pana la urma e privat nu'ti trebuie hack. Ca cresti pe la 1-20 lvl la map1v si map2 si dupa aia la orci pana la 35 si dupa aia la bo pana la 50 si in rest in DT si in templu... iar de iteme daca stai 2-3 zile faci vreo 500kk si`ti iei itm marfa.Si stiu W3bzu e cam prost.