| mihai_9505 a întrebat:

Sall stiti un metin2 private server cu otel, king, arme de lvl 65+ in magazin? pLSS dati-mi. Funda

Răspuns Câştigător
| BornToParty a răspuns:

Iti zic eu unul super cu sirius otel king la shop uite site :http://www.orientalmt2.ro/

52 răspunsuri:
| alberto05 a răspuns:

Cel mai tare metin 2 mage hai cati dau si siteul + register+activ +dowload + joc(( inta pe www.metin2mage.fr

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru alberto05):

Era cel mai tare, dar acum e inchis si nu cred ca il mai deschide...

| Mariusyca a răspuns:

Cum se numeste

| Matasa_CoSmin_Gabriel_1997 a răspuns:

Pai e Metin 2 HotStyle e, otel+9 in shop armele alea de 65+9... si e plin de romani...

| sebikboss a răspuns:

Metin2 steel, mondial, vibe funda pls

| sebikboss a răspuns:

Metin2steel,vibe,mondial.

| Kuichiki a răspuns:

Metin2Fantasy E Un Super Server! este Online! Rate 1000% la Fierar 100% Si Evelueaza Itm!

| ganjarau a răspuns:

Mt2 Hotstyle, mt2hammer, merckury mt2 etc...

| alinutz_1452 a răspuns:

Ezy metin2

| fabianbunecsumihail a răspuns:

Incearce european e cum ai zis

| refecvlad a răspuns:

Metin2 Power, e super fain