| Skeletor a întrebat:

Sall, sunt plictisit si nu am ce sa fac, spuneti-mi si mie jocuri pc.

Răspuns Câştigător
| NacRonDX a răspuns:

Daca vrei mmorpg : metin2, 4story, tera, aion, nu incerca wow ca e praf, Battle of Imortals, un shoter mmorpg APB Reloader de la www.gamersfirs.com fosti detinatori a lui 9Dragons(cel mai tare joc dar daca esti nou urmareste ghidurile ) acum detinut de www.gamescampus.com
Daca vrei Consola (ai de unde alege ex ) : Call Of Duty, Counter Strike, etc... Eu personal nu joc din astea si nu prea stiu.

Daca te-am ajutat lasa funda.