| Matew98 a întrebat:

Sall as dori sa imi spuneti daca stiti niste jocuri de genul metin2 ca de metin2 m-am plictisit am lv 99 si m-am lasat asa ca plss puneti daca stiti niste jocuri

Răspuns Câştigător
| Schatten a răspuns:

Sunt multe jocuri online din care sa alegi pe www.igg.com
Nu au virusi, te asigur.
Si Perfect World International, are grafica mult mai frumoasa decat Metin2.

5 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Ai putea sa incerci shadowtale. Intra pe http://www.shadowtale.com/. Bafta!

| girllll a răspuns:

Imi dai mie contul?
te rog mult:X

| dopp a răspuns:

Doar pe privat sa ai tu lvl 99laughing
eu joc pe RO si n. a facut nmn 99winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu u jac

| Matew98 explică:

Marine tu nu stii dar dupa ce ai 99 nu te mai afiseaza te baga pe site-ul; lor ca sa joci continuarea din grota exilului si am terminat-o si m-am plctisit de ea