| VortexUlt21 a întrebat:

Sall tp. Mi-am uitat parola la metin 2 hammer pvm si nu stiu cum so aflu ca n-are mi-am uitat parola si cand te inregistrezi n-are email iar Gm nu intra iar Ga e un pusti de 15 ani si nu raspunde la pm cine stie cum sami aflu parola ii dau funda+vot urgent

Răspuns Câştigător
| Popa_Gelu-alexandru_1990 a răspuns:

Nu ai cum singuru mod e sa iti aduci aminte din pacate stiu ca e enervant
si eu am pierdut mute conturi
FUNDAbig grin

1 răspuns:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Trebuie sa iti trimita un meraj cu numele si parola cand iti faci contul. FUNDA!