| iintunericul a întrebat:

SALL TPU!
am auzit si eu de la unu de la altu, ca in GTA-SAMP un un anumit program poti sa intri cu orice functie vrei (Owner, admins, GM, etc)
dau funda cine stie cum se numeste programul, am vrea si link-ul de unde sa-l si descarc

+am auzit ca dureaza destul de mult timp gen 1 zi si ceva daca ai pc slab sau cateva ore (6-7 ore) daca ai pc bunicel

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai cam luat plasa. Pentru a primi admin/owner/helper si alte grade pe servere, trebuie sa fie un document in care e numele tau si care ii spune serverului ca da, tu ai admin. Dar nu cred ca exista coduri pentru asta pentru ca ar trebui sa editezi acel fisier, care nici nu stii pe ce calculator e, si nici nu ai putea sa il editezi pentru ca de obicei fisierele sunt pe Read-Only. Daca iti da acea persoana vreun program, eu te-as sfatui sa nu accepti programul happy.

| iintunericul explică (pentru anonim_4396):

Da dar pe serverul unde joc eu tot m-ai vad persoane care au CO-ownerul sau chiar owner si sunt lv 1
Cum explici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iintunericul):

Nu pot sa explic asta. Daca are de a face cu acea persoana (adica el ar avea serverul si ar da la altii owner) poate incearca sa te fraiereasca sa iei vreun program... Sau acei playeri sunt prieteni buni cu ownerul.