| S3byASD a întrebat:

Am ceva sa va comunic:
Cine are cont de metin2 ro pe orice server, dar sa nu mai aveti nevoie de el, imi trebuie.Pls.Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Poti cauta si pe www.konturi.ro ieri am gasit doua care mergeau dar erau goale.

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru DraGfirE):

CE au? Mie nu mi-a mers niciodat. Ce lv tia picat la alea 2? Poate lv 5 sau 9 pica dar cum zic aia ca au lv 97 tot +9 si etc nu merg nimic

| DraGfirE a răspuns (pentru AlexDaniel7293):

Am mai gasit unu aseara big grin o fost pe corvus, level 17 sura, 3 ninja si 8 warr si acum numai merge e banat am reusit sa ii iau ce are 5.000 yang in total si 4 iteme laughing si alea 2 is goale ce le-am specificat mai sus

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru DraGfirE):

Ok. Trebuie sa caut la mijloc la sfarsit sau la inceput? Si cat dureaza pana gasesc?

| DraGfirE a răspuns (pentru AlexDaniel7293):

WeLoevMe depinde de noroc.

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru DraGfirE):

SI eu n-am. Cat costa?