| BogdanDavidZ a întrebat:

Sall tpu.Am cumparat acum 2 zile Counter Strike Global Offensive
Cand ma joc cu boti nu are nimci.
Dar cand intru pe servere merg doi pasi in fata si ma teleporteaza in spate cu vreo doi pasi ce sa fac.L-am descarcat ieri poate sa aiba legatura? si mai am si wifi

2 răspunsuri:
| BlaDe17 a răspuns:

Daca tu joci CS:GO prin wi-fi si mai foloseste cineva (pe langa PC-ul principal) imagineaza-ti ce ping poti sa ai pe un deathmatch, sau pe un server public cu 20+ playeri happy
Deci lag-ul ar putea fi prima problema.
Iar a 2-a tine de PC-ul tau, cat de performant este...

| BogdanDavidZ explică (pentru BlaDe17):

Frate Pc-ul meu e bun iar pingul meu nu e mai mare de 40.
Alti cu pingul 70 se misca mai bine ca mine