| Black98 a întrebat:

am descarcat jocul asta walking dead si imi merge perfect cu toate ca are cerinte de 2, 4 ghz procesor, ram 3 giga si placa video de minim de 212 mb
si eu am leptopul praf procesor de 2, 2 ghz, ram 1 giga si placa video de 64 mb as vrea sa stiu cum de imi merge si dc imi merge cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| dragosnila233 a răspuns:

Jocul The Walking Dead are o grafica proasta si la toti ni se misca bine... la orice laptop. La setarile LOW si rezolutia MICA ti se misca EXTREM DE BINE!

Rezolutia micsoreaza din pixeli, ceea ce este okay, numai ca o sa arate mai ciudat dar iti adauga mult FPS (Frame Per Second)!

Setarea pe Low schimba texturile, umbrele si plantele intr-o calitate foarte proasta, ceea ce iti va merge mai bine!

Sper ca te-am ajutat! happy