| M371n1s7 a întrebat:

Am descarcat metin2 tdl am intrat in el m-am jucat si dupa ce am iesit din iel peste cateva min am dat din nou sa intru in el si imi dadea o eroare si ca sa ma joc trebuie sa il extrag din nou ca sa mearga si daca ies din nou din el tot asa face Dc?

1 răspuns:
| tralalalalala a răspuns:

Sal, probabil ca nu ai netu bun si depinde de unde l-ai downloadat. Daca il downloadezi de pe http://tdlgaming.com/metin/ va merge mai bine, daca il downloadezi din alta parte nu da aceleasi rezultate. Incearca sa til downloadezi iar. FUNDA PLZZZ