| a8cd7b0 a întrebat:

Am jucat acum 1 an 4Story si m-am gandit sa il descarc dinou dar acum a aparut o problema care suna cam asa: L-am descarcat, am intrat pe cont totul bine dar dupa ce am iesit din el si am intrat iar imi dadea eroare de conexiune! Tin sa precizez ca nu am probleme cu internetul, iar firewall-u este dezactivat!
Aveti idee cum as putea rezolva problema?

2 răspunsuri:
| a8cd7b0 explică:

NU e asta problema! Am incercat si daca reinstalez merge tot decat 1 data!

| TryToKillMe a răspuns:

Incearca din nou dupa ce dai restart la pc sau descarca-l iar