| Alexkingdrift a întrebat:

Am instalat de curand jocul Hitman Absolution dar nu imi merge sa-l joc, adica cand vreau sa intru in el nu-mi apare nimic. Oare din ce cauza.Cine ma ajuta sa-l joc primeste funda!

6 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Incearca sa dai run as administrator sau fa update la placa video

Răspuns utilizator avertizat
| andreilici a răspuns:

Incearca sa schimbi cu crak imginea, mie mi-a mers la un game

| WhitePrideWorldwide a răspuns:

Si mie imi face la fel, am schimbat de 10 ori craku dar nimic, daca rezolvi spune-mi si mie.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel_Danutzu_1997 a răspuns:

Daca e SKIDROW dai click dreapta unde ai facut imaginea si copii tot folderu SKIDROW adica toate folderele din el(4-5) si le si le pui unde ai instalat jocu big grin