| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, am minecraft 1.7.2 cu versiunea de la forge 1121 si am nevoie de un mod pentru shader care sa mearga pentru el
Puteti sa imi lasati un raspuns cu vreun site cu shader modu potrivit? Dau funda

4 răspunsuri:
| Alinas132 a răspuns:

Nu cred ca este asa ceva, dar problema poate fi de la placa video, pentru ca si mie imi da Crash

| MikiMIHAI1324 explică (pentru Alinas132):

Am :
Processor : I3 2.4 Ghz
Placa AMD Radeon de 4Gb
Ram: 8Gb

| Alinas132 a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Mie imi merge greu din cauza procesorului, eu il am de 2.7 Ghz si tot imi merge greu

| MikiMIHAI1324 explică (pentru Alinas132):

Pai si de ce mie imi apare asa?
Si cum o pot rezolva sau daca stii tu da-mi un link cu un shader mod si pack care iti merge fara lag ca cam asta imi era ideea