| Burcea_Valentin_1999 a întrebat:

am o intrebare daca acest pc ruleaza jocuri precum gta 5 si daca da cate fps si la ce valori grafice mediu low? si daca merita sa il cumpar 20 milioane costa! Sistem Desktop PC Lenovo IdeaCentre 300-20ISH cu procesor Intel® Core™ i3-6098P 3.60 GHz, Skylake™, 8GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA GeForce GTX 750 2GB, Free DOS, Black, Mouse + Tastatura

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Setari high sau very high fara MSSA, si va duce cam 35-40 de fps-uri!

| Burcea_Valentin_1999 explică (pentru alexboss2020):

Ii voi schimba procesorul eu ii voi pune un i7 sa-i i5 si cred ca va fi un pc bun daca fac acest lucru iti multumesc