| vladbosul a întrebat:

Am o intrebare destul de simla pentru unii : as vrea sa imi da-ti un metin2 si linkul paginii daca se poate unde la magazine sa fie arme, armuri faine nu scumpe si sa trebuiasca sa cresti tu nu sa te ddea lv.Sa fie ratele cel putin 1000% daca se poate.Multumesc frumus! Metinul care merge si imi place primesti funda +vot promit.Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| cristy09 a răspuns:

Mt2mage e cel mai fain joc poti sa ai aripi si armuri faine rata i peste 1000
http://www.metin2mage.com/site/index.php?p=3

| vladbosul explică (pentru cristy09):

Super mt2 frate multumesc mult

4 răspunsuri:
| Light_Denys_1986 a răspuns:

Cel mai fain metin 2 este Metin2 val mondial ( te da de la lv 18 si toate magiile P, arme legendare, si de lv 165, king 1 +9 in magazin, si faci 1kkk in jumate de ora ( maxim )

| D3FECT3D a răspuns:

App stiw my multe faine :

Metin2 Fun (unde cresty fff usor si armele, armurile is ieftine)
Link : metin2fun.ro

Metin2 Oriental ( mai usor cu mult decat fun, pose, king arme lvl mare = 0 yang)
Link:http://www.metin2.co.uk/main/download

Metin2 Hammer ( faci yang fara nr usor :)) cresty la fel si itemele ieftine iar din otel iti faci pose apoi king 1 king 2etc... dar se conecteaza mai greu la server dar nici nu te scoate deloc odata conectat)

Sper sa-ti plk macar unul :D "Happy Easter "