| OPREARADU a întrebat:

Am o intrebare mai grea : stiti ma joc GTA San Andreas si vreau sa il termin repede. Ma gandeam daca stiti vreun sait de unde pot lua salvarea completa. SI inca ceva dupa ce o descarc unde o bag deoarece nu gasesc fisierull salvarilo ca am mai incercat?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Descarci de aici o salvare, sunt salvari la toate misiunile, de la prima pana la ultima:
http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas
Dupa ce ai descarcat fisierul mergi in My Documents si cauti acolo la Documente, sau la tine poate e altfel, dar cauti in MyDocuments un folder care se numeste GtaSanAndreas User Files.
Apoi bagi fisierul care l-ai descarcat dupa net in fisierul gtasa user files, o sa iti apara ca acest fisier exista deja dar tu sa dai acolo accept...
Dupa ce ai bagat fisierul in folder intri in joc, si dai la loadgame si o sa iti apara salvarea acolo.
ATENTIE: Vezi ca inainte de astea tu sa ai o salvare facuta in joc, nu conteaza ce ai salvat, sa ai ceva salvat acolo ca sa se creeze folderul acela.
Bafta!

2 răspunsuri:
| elimination a răspuns:

Ba frate cand te apuci de un joc... nu iei dp net salvarile FULL ca sa te simti mai bine, sa te dai mare ca ai terminat si tu GTA SAN ANDREAS... straight face chinuiete si terminal singur :S