| Girleanu_Adi_1997 a întrebat:

Am o intrebare scurta cum as putea face bani gramada pe metin2ro la lvl 71 stiiu ca pare ca nu stiu dar am farmat am minerit pescuit la lvl mai mic si m-am plictisit vreau ceva nou care sa-mi aduca chef de joc
mi-ti putea spune cate cv sfaturi?

Răspuns Câştigător
| bummblebe a răspuns:

Metine acolo faci si inele si mai multe chestii dar daca vrei sa faci bani eu zic sa faci 75 in v2 oricum pana atunci mai faci niste bani pana cresti si apoi te duci frumos in v3-v4 si faci banuti funda big grin?

2 răspunsuri:
| bummblebe a răspuns:

In padure faci bani gramada, padurea rosie.

| Girleanu_Adi_1997 explică (pentru bummblebe):

In ce sens crengi seminte magice (numi pica deloc astea) metine?

| bummblebe a răspuns (pentru Girleanu_Adi_1997):

Metine acolo faci si inele si mai multe chestii dar daca vrei sa faci bani eu zic sa faci 75 in v2 oricum pana atunci mai faci niste bani pana cresti si apoi te duci frumos in v3-v4 si faci banuti funda big grin?