| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, am o problema urgenta am nevoie de product key pentru windows 7 ultimate mai am 26 de zile dati-mi un link sau ceva urgent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva windows loader by daz si o sa ai licenta infinita. O sa iti arate acolo activated fara licenta: http://fisierulmeu.ro/43IVK84B1BQB/Windows-7-Loader-v2-0-4-DAZ-rar.html

3 răspunsuri:
| MikiMIHAI1324 explică:

Daca te referi sa-mi apara la activate windows not valable si la licenta si iti dau tie funda ca o meriti bravo

| Alfred0703 a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Amice cumpara windows 7 ca unii oameni au muncit la el.

| Shi_Atat_Oty_1997 a răspuns (pentru Alfred0703):

Man,Calm nu crede ca ei nu si-au luat bani, Daca n-ar fi luat ce rost mai avea sa faca win 8?