| Liviu781 a întrebat:

Am pentru voi azi 2 intrebari daca s-ar putea sa imi raspundeti la amandoua :
1 >= Pe Steam trebuie sa platesti lunar sau platesti odata si il ai pentru totdeauna?
2 >= Daca vreau sa joc doar un joc multiplayer cu Steam pot sa joc doar unul sau trebuie sa platesc lunar la steam ca sa ma joc?

4 răspunsuri:
| IuLYaN17 a răspuns:

L-ai cumparat odata si il ai pe vecie.Nu trebuie sa platesti lunar..Chiar asa, tu ce joc vrei sa joci?

| Liviu781 explică (pentru IuLYaN17):

Pai as vrea black ops 2 sau modern warfare 3 happy sunt free sau trebuie sa cumpar steam-ul? big grin

| IuLYaN17 a răspuns (pentru Liviu781):

Pai nu ai sa gasesti pentru ca jocurile astea nu sunt pe platforma Valvebig grin.

| userme a răspuns:

Steam este gratis, daca vrei sa te joci un joc pe steam il cumperi o data si atat(sunt si unele free)