| ghorghe123 a întrebat:

..Am si eu o intrebare...Cand intru in FIFA 13 sau in FIFA 12 imi apare imaginea care apare la inceput dupa imi apare o imagine neagra si ramane asa.Ce pot sa fac? Dau Funda +Vot!

11 răspunsuri:
| Tr3eaTxGh3osT a răspuns:

Updateazati placa videohappy or trage shift shadewer 3.0 de pe net si baga-l in folderu jocului funda?happy

| ghorghe123 explică (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Ce e ala shift shadewer?

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns (pentru ghorghe123):

Iti dau un link? catre el e un fisier care rendeaza placa video

| ghorghe123 explică (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Da

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns (pentru ghorghe123):

Http://www.mediafire.com/download/iii8fdwc72e6svj/SWIFT+SHADER+3.0.rar dezarhivezi si ce e in arhiva bagi in folderu jocului si zi-mi daca merge si daca merge sa imi dai funda ma da:))

| ghorghe123 explică (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Acum imi face altcumva, Imi intra in fifa si imi iese. daca ai freo solutie...

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns (pentru ghorghe123):

Pff,singura solutie e ce placa video ai?

| ghorghe123 explică (pentru Tr3eaTxGh3osT):

ATI Radeon HD 5450, e de 1 gb....am 2 gb ram si procesor de 2.33 Intel dual core...

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns (pentru ghorghe123):

Aha
ai updatata placa?

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns (pentru ghorghe123):

Ma duc sa caut niste drivere la placa ta revin maine cu mai multe informatii

| ghorghe123 explică (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Da am upladato si am driverele ei...