| Cold a întrebat:

am si eu o intrebarerolling on the floor de la un timp am inceput sa joc cs cu cod si nu stiu ce are cand ma conectez pe un server ( p. s folosesc cd hack ) cand apas pe end sa il activez/dezactivez ma scooate dupa serverstraight face ce trebuie sa fac? big grin funda

1 răspuns:
| WhiteShadow238 a răspuns:

rolling on the floor nu faci nimic pentru ca svr are Anti Cheat asa ca cauta altu fara sa fie securizat rolling on the floor si frate las codurile daca vrei sa joci cs bine!