| Shrek32154 a întrebat:

Nu stiu ce am facut la calculator am apasat de 5 ori pe shift...si mi-a aparut chestia aia cu shift keys -_- am umblat pe acolo si acum trebuie sa apas de 3 ori pe shift ca sa-l activez( ca si cum as fi apasat odata ) si de 3 ori ca sa il dezactivez...asa si cu ctrl unde umblu? ce fac? funda.

3 răspunsuri:
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Cand apesi Shift de mai multe ori iti deschide o fereastra unde opresti sunetul. Nu mai umbla pe acolo ca dupa nu o sa stii ce ai facut cu pc-u

| Shrek32154 explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Acum numai merge deloc numai imi apare aia si asta se intampal doar in jocuri.....chestia cu shift normal merge bine adica trebuie sa apesi ded 3 ori ca si cum ai fii apasat o data

| Shrek32154 explică:

Windows xp