| PinguinNecunoscut a întrebat:

am si eu o intrebare stie, cineva servere minecraft romanesti fara parola 2013? DAU FUNDITA!

4 răspunsuri:
| Alphabeat a răspuns:

Gasesti servere Minecraft Romania 2013, versiunea 1.4.7 pe:
www.minecraft-romania.ro
Ai acolo toate ip-urile de la servere creative, survival si fun. Cand intrii in joc te ghideaza ei cum sa te inregistrezi. Adminii sunt foarte amabili. Te pot ajuta daca vrei (nick-ul meu este Alphabeat si am experienta 2 ani la minecraft). Sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa ne vedem in joc!

| PinguinNecunoscut explică (pentru Alphabeat):

Eu pe ala am intrat si imi cerea parola da-mi idu tau de mess sa vb si ne intalnim

| Mihai929 a răspuns:

Server cu parola?
Cand esti nou pe un sv scrii in chat (apesi t sau / )
/register sau /register
Si /login

| PinguinNecunoscut explică:

Alphabeat sa imi dai si mie idu tau de mess sa vb sa ne vedem