| nykusor218 a întrebat:

am si eu o problema cand vreau sa intru in metin2ro imi da o eroare ca nu suporta grafica 3d multi zic ca e de la placa video iar daca mai aud asta o scot si va dau in cap cu ealaughing am placa de 1g imi merg toate metinele (privatele) doar pe metin2 imi da erroarea asta

1 răspuns:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Du-te în folderul metin2. Și apasă pe aplicația config... acolo dă rezoluția mică și încearcă la opțiuni să le dai opus și totul cât mai mic.