| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, am un cont de steam si m-am dus azi la un automat qiwi si am bagat in cont 4 lei si in loc de euro am primit 34 de rub
Cum pot sa schimb moneda din rub in euro si daca se poate?
Help me plz!

2 răspunsuri:
| Nikel a răspuns:

Pai trebuie sa fie la setarile steamului ce moneda folosesti, dar nu este problema daca ai rub, e ca si cum ai avea euro

| MikiMIHAI1324 explică (pentru Nikel):

Pai da dar eu vreau sa pun niste bani si sa imi iau un joc am incercat sa cumpar ceva si a zis ca cica e problema cu moneda ca nu e ca aia din desrierea la respectivul produs