| SupremeKing2017 a întrebat:

Am un prieten care si-a cumparat un Lenovo ideapad 320 nou.Cand am instalat windows 7 nu mi-a aparut sageata de la mouse, m-am gandit ca e ceva o eroare si o sa apara si am continuat instalare. Dupa ce am instalat windows 7 Ultimate nu ii mergea in nici un fel touch-ul la laptop.Am modificat in Bios am instalat driverele la touch si tot nu merge.Stie cineva ce are?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie instalat win 10, in ce oras stai?

| Elena_Lacatus_1967 a răspuns:

Sall TPU vreau sa instalez si eu pe Lenovo ideapad 320 wind 7 ultimate si nu reusesc daca ma poate ajuta cineva?