| RaduTeicaRadu a întrebat:

Salut! Am cumpărat acum 2 zile un laptop, Lenovo IdeaPad 3 15ADA05. Am instalat w10x64 și din păcate nu reușesc sa instalez placa de rețea, wifi-ul și touchpad-ul. Am descarcat driverele de pe site-ul oficial dar degeaba, nu reușesc. Am încercat și cu un Windows 8 și aceeași eroare. A mai întâmpinat cineva aceasta problema? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Trebuia sa pui X86 sa fie pe 64 biti ultima versiune.

| RaduTeicaRadu explică (pentru aditimus):

Mulțumesc de răspuns. Am instalat Aida 64, am văzut exact ce placa de rețea am, am descarcat-o de pe google și acum funcționează fără probleme.