| Sebbii a întrebat:

As dori si eu un trade hack pentru orice metin.Multumesc Funda+Vote

PS:Sa nu fie keylogger sau dintracela ce arunca itemele jos.....si daca mai aveti hackuri sami mai spuneti si mie adica gen dmg,yang, exp Multumesc happy happy happy

Răspuns Câştigător
| Seby_9742 a răspuns:

Sincer, nu stiu vreun trade hack, hack pentru yang, exp sau dmg... dar stiu un hack ce include mai multe lucruri: viteza de deplasare/atac, mantii, anti wall ( mergi si pe munti, prin apa etc), GM detector ( te anunta cand e GM intrat in joc) si altele. e fain dar nu merge pe private din pacate. nu e facut pentru sistemul de la metinele private. hackul asta merge perfect pe ro daca joci cumva big grin. cauta pe google ( ca sa nu zici ca iti dau eu vreun virusi sau keylogger) Metin2 mod PL si il vei gasi cu siguranta. cu placere tongue

| Sebbii explică (pentru Seby_9742):

Super tare hack-ul dar da-mi un link ca eu am gasit unul l-am luat merge dar ma scoate din mt din 5 in 5 min te rog eu mul sa mi-l dai si mie unul care functioneaza perfect si un hack shield pentru ro

1 răspuns: