| Sisoi_Ronaldo_1998 a întrebat:

Sall tpu.As vrea daca se poate un metin2 pvp-pvm sau pv 100% dar sa nu iti dea lv max de la inceput sa cresti repede (ex:30 min 100)
si sa fie multe multe evoluzi si sa nu se evolueze cu balante si gheara sa se evolueze cu perle (albastre, albe, rosi) si sa aiba otel batalie la magazin (nu conteaza daca are modati) sa fie 6/7 DAR SA NU FIE METIN2 STEEL sau 4YOURS ca astea le-am jucat si m-am plictisit de ele.Multumesc!

2 răspunsuri:
| DarksXD a răspuns:

Salut iti recomand metin 2 osiris ma gasesti fu numele sexigirl11 sau sexigirl15

| Sisoi_Ronaldo_1998 explică (pentru DarksXD):

O sa il incerc mersi! happy