| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa iau un telefon cu taciscrim o prietena deamea o zis ca nu imi trebuie asa ceva eu nu stiu ce sa fac am nevoie de voi sa imi spuneti cam ce ar trebui sa fac deci va arat siteu cu telefonul si imi spuneti daca merita sau nu :http://www.zwee.com/apple/cheap-apple-ipod-touch/, asta e siteu subcces

Răspuns Câştigător
| FrumoazaDya a răspuns:

E frumos eu cred ca merita

| meastylin a răspuns (pentru FrumoazaDya):

Mda mersi pentru raspuns

8 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Cu ce e telefonul' ala? du-te in **** matii de proasta si invata sa scrii taciscrim auzi tu Doamne la prosti

| meastylin a răspuns:

IonutVUVUZELA esti cel mai prost baiat din intreaga lumea de cand baieti critica fetele sau tu esti unu mai cu coarne ala care zice las sa imi bat joc de cineva hai ma lasa-ma ca nai gasit cu cine mai cauta ca poate gasesti si cred ca nu o sa ai o prietena nici la 20 de ani daca te comporti ca un copil mic

| meastylin a răspuns:

Asa scriu eu aveti o problema cu asta asa ca va rog daca vreti sa va bateti joc de mine aici nu va las...

| meastylin a răspuns:

Block240 esti de treaba dar asa scriu eu..., ionutVUVUZELA sia luat-o in cap sa injure ca cine e el da nul bag in seama; d

| meastylin a răspuns:

TPU lamuriti-ma si pe mine nu taciscrim se scrie in romana sau cum se scrie ca toti scriu asa numa ionutVUVUZELA e mai cu coarne sau nu numa el e asa si voi? sunteti la fel? sau doar glumiti?

| meastylin a răspuns:

M-am saturat sa va bateti joc de mine chiar nu va pasa chiar asa d rai spunteti imi cer scuze ca v-am facut asa da e randu fostru sa va cereti scuze daca nu o faceti intrebarea dispare,puppy dog eyes

| Block240 a răspuns:

Taciscrim laughing)