| RadXx a întrebat:

as vrea sa pun o intrebare urgenta si +ca nu ma lamureste deci cand intru an jocul crysis warhead imi da asa Enter your Registration Code here Please enter the entire Registration Code found either in your confirmation email your game manual/product packaging or game card si mai jos trebuie sa pun codul daca vi sa mai antamplat si voua va rog spuneti-mi ce si cum sa fac astept rasp repede si funda si voturi

Răspuns Câştigător
| markiTo a răspuns:

Mai usor iti iei un crack si gata...Mie asa imi facea la GTA 4 dar mi-am luat crack la el si gatabig grinwinking

| RadXx explică (pentru markiTo):

Ati dau funda daca imi dai siteu crackuluiwinkinghee hee

| markiTo a răspuns (pentru RadXx):

Ok...caut linkul si ti-l dauwinking

6 răspunsuri:
| RadXx explică:

Mersi mult markito si daca e da-mi un link de download al jocului si ancearca daca poti sa imi faci un tutorial cum sa fac daca poti si te-as ruga muult de tot

| markiTo a răspuns (pentru RadXx):

Hmmmmm o sa incerc...

| RadXx explică:

Oo da markito am pus crackul an folder cu paul.dll si ce mai mi-ai dat si cand am vrut sa intru mi-a dat ca nu gaseste IntelLaptopGaming.dll l-am downloadat l-am pus acolo si imi zice ca A requierd security module cannot be activated.
This Program cannot be executed (9000).

| markiTo a răspuns:

Nu trebuie orice.dll trebuie speciale ale lui