| lukas247 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste jocul sau modul acela pentru half life 2 in care faci sau construiesti ce vrei din obiecte care le gasesti intr-un meniu, pe care le poti lua cu gravity gun si cred ca le lipesti cu ceva tool cam asa ceva.Stiu ca era intr-un video pe youtube dar nu imi amintesc cum se numea.Help! Funda la cel care imi pune cum il instalez si daca imi trebuie half life sau nu, adica este un mod?

4 răspunsuri:
| xFire8789 a răspuns:

Garry's Mod 13 sau 11 sau 1-13. Dai si Funda?

| lukas247 explică (pentru xFire8789):

Ok da ala e, dar cum il instalez non steam? Adica pas cu pas ar fi de ajutor si un tutorial video.

| xFire8789 a răspuns (pentru lukas247):

Frate Gmod 13 ia-ti nai nev de steam si e non steam. Pas cu pas? copil mic frate uite aici da funda :http://www.youtube.com/......p?/results

| lukas247 explică (pentru xFire8789):

Ok e evident ca tu nu imi esti de ajutor asa ca nu te mai chinui sa imi raspunzi.