| Dobros a întrebat:

astazi am o dilema...sau mai bine spus o problema...m-am saturat sa ma joc pe minecraft fara skin in multiplayer..cine imi poate da un cont de minecraft premium?

4 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Add: bogalberto@yahoo.com

| Dobros explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Nu ai skype? ..numi merge messul...adauga la skype: Kirito Kazuto

| Damian_Adina_1993 a răspuns (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Auzi...tu ai minecraft premium generator? daca da ce trebuie sa fac sa imi dai si mie un cont? de cateva zile in coace ma lupt sa obtin unul si nu reusesc!;(

| Dobros explică:

Stii ca e fake generatorul?