| Cartitza a întrebat:

Sall TPU!
Azi ma jucam Counter Strike, si am fost scos de un admn ca cica jucam cu cod... Toate bine si frumoase, ca nu mai intru pe serverul ala. Dar acel admin mi-a facut ceva. In primul rand, cs-ul mi se misca foarte greu in meniu, si in al doilea, pe orice server intru, nu pot sa aleg acolo ce vr sa fiu adica ct sau t. Si cat stau pe serverul ala ca spectator, scrie acolo de parca as fi scris eu singur : ": Sunt un codat de pe serverul cutare...". Va rog sa ma ajutati sad.
Funda

Răspuns Câştigător
| teiubescadelina a răspuns:

Pai el ti-a dat comanda amx_genius cara e mult mult mai rea pentru tine decat destroy tia modificat dllurile la cs trebuie sa te duci la control panel si sa dezinstalezi counter strike-u dupa aia dai rr la pc si il downladezi din nou crede-ma ca merge big grin am si eu pluginu amx_genius pe sv meulove struck Dai Funda?

2 răspunsuri:
| Cartitza explică:

Toate "bune si frumoase" scuze pentru greseli.

| cristi260 a răspuns:

Cred ca ai luat ban.Deci dezinstaleaza cs si instaleza la loc.Sar putea sa mearga.Da s-ar putea sa iti fi dat pica adica ban permanent pe serve+distroy+ban pe ip(adica nu poti sa ma joci cs niciodata pe ip).Asa am luat si eu, si nu mai pot sa joc.crying