| alexalex2001 a întrebat:

Azi mi-am descarcat metin2 revomondial! Pana aici, toate bune,dar cand ma loghez si intru pe caracterul meu, ma scoate din joc, imi da o eroare cica de la Microsoft++ sau ceva de genu', si apoi apar niste semne de intrebare! Ce pot sa fac?

11 răspunsuri:
| TurboBlaster a răspuns:

Zi-mi toata eroarea

| alexalex2001 explică (pentru TurboBlaster):

Asta e toata!

| TurboBlaster a răspuns (pentru alexalex2001):

Atat?

| alexalex2001 explică (pentru TurboBlaster):

Mai exact....imi apare intai eroarea asta: http://www.windowserrorhelps.com/......error.png! Iar apoi imi apare eroarea asta: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images Sti cumva ce pot face?

| TurboBlaster a răspuns (pentru alexalex2001):

Incearca sa-ti faci un Windows visual C++ poate la asta se refera si daca nu fa-ti niste updateuri de la drivere

| alexalex2001 explică (pentru TurboBlaster):

O sa incerc sa descarc WV c++! update-urile la placa video le-am facut duminica!

| TurboBlaster a răspuns (pentru alexalex2001):

La toate ai facut?

| alexalex2001 explică (pentru TurboBlaster):

Mane, am instalat si imi da eroarea cu semnele de intrebare! Ce FACCC?

| TurboBlaster a răspuns (pentru alexalex2001):

Atunci asta este nu ai calculator bun straight face zi-mi componentele

| anonim_4396 a răspuns (pentru TurboBlaster):

Nu porneam metinul de unde trebuia laughing) calculatorul e bun... 3-2 GHZ, Intel Core i5 Quad Core... laughing)

| TurboBlaster a răspuns (pentru anonim_4396):

XD