| Sebasteano a întrebat:

Săll TPU căre ăre server de metin2 gătă făcut si ăre nevoie de membri stăff ăjut lă plătă hostului dăcă ăveti vreunu server contăctătimă lă ădresă de emăil sebasteanokucsor@yahoo.com vă rog multă seriozităte pot plăti jumătăte din pretul hostului

3 răspunsuri:
| ionutbossx a răspuns:

Wa fa-ti tu un server de metin ca e usor scrie pe youtube cum faci un server cu ip dinamic siti faci tu server si te faci gm si cauti pe alti sa vina sa joace pe serveru tau si dai gm si iei bani funda pot eu sa te ajut asa ca funda

| Sebasteano explică (pentru ionutbossx):

Nu ii problemă că nu stiu să făc servercă stiu dăr PC meu nu ii destul de tăre incăt să pot făce un sv de metin2 lăsămi ădresă tă de messenger prin mesăj privăt si o să vorbim pe mess

| ionutbossx a răspuns (pentru Sebasteano):

Wa fa-ti serveru pe mai putini rami si vezi ca va merge