| JockerStoica a întrebat:

care este cel mai bun caracter pe metin2 privat la duel? eu joc metin2guabina Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| KimoMight a răspuns:

Depinde. Fiecare caracter este bun in felul lui. Chiar si shamanul poti sa il faci bun la duel daca ai seturi! Nu stiu serverul. Daca are 6/7 te sfatuiesc sa iti faci seturi 10/5. Eu ma descurc cel mai bine la duel cu sura si ninja. War-ul e deja de moda veche. Sura pe BM rupe daca are multa INT si seturi anti caracterul cu care te duelezi!