| PiszyMich a întrebat:

Care este cel mai tare Metin2 Privat Server Roman sau Englez NU Hammer sau Tim sau United altceva Ca sa ma dea de la lvl mai mare de la 30 in sus sau sa merg la una si sa ma creasca ca la TDL! Dau Funda! Plzz!

184 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Da este european mt2 ea siteul European Metin2 - Server Privat Romanesc PvP

| gabismecherul10 a răspuns:

Uite aici http://emt2.zapto.org/ sau
http://metin2legends.no-ip.biz/index.php acest metin.E super.Te duci la unu de langa magazinul general si te creste, te poti transforma si iti da si bani.Pe acolo este si un creator de arme si armuri
pui armura pe el sau arma si el tio evolueza;;)Sper ca iti va placea simi vei da funda;;)

| Dumitru_Andrei_1997 a răspuns (pentru gabismecherul10):

Sal uite idul meu pufu_andrei2001 sa vb sa imi zici mai multe

| SefuVostru99 a răspuns (pentru gabismecherul10):

Gabi metinu legend e ala care iti da lvl de la unu /

| xK3nT8 a răspuns (pentru gabismecherul10):

Frate eu ma apuc sa joc metinul asta caci din descrierea ta e perfect felicitari adminilor serverului daca vrei putem sa ne imprietenim da-mi add la messenger : me. damybatting eyelashes bafta inca o data felicitari

| V1sL0w a răspuns:

Metin2Frz

| єχcєєℓ a răspuns:

Incearca Epical Mt2happyE sZZzzuuuper

| Booolll a răspuns (pentru єχcєєℓ):

De pe ce site il descarci? link te rogsadMultumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca LightMt2, te da lvl 30 si iei lvl 99, armele le iei din magazin, la fel si armurile etc...E usor de facut cont si
de descarcat.E distractiv.
Site:www.lightmetin2.ro
IP:server.lightmetin2.ro
Funda?

| Y0TheBest a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai praf mt2 light

| morfeo a răspuns:

Metin2light.e foarte frumos

Răspuns utilizator avertizat
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Metin2 pvp cauta pe net.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Metin2 PvP asta e numele. Funda nu-i deschis tot timpul da e misto iti da de la inceput lv 127 adica maxim bonusuri 100 maxim poti face set usor.Eu rup tot serveru aproape in afara de sura si saman. Funda

| barbutxxx a răspuns:

Metin2steel,fun,cora,iron,Sony,osiris, mondial

| MaryanHD a răspuns:

Frumos sv. ma apuc si eu big grin

| AbcDaBcDe a răspuns:

Ba cel mai tare mt2 e metin yoneis da e cam greu de gasit situ da e bine ca il am uitel www.metinyoneis.com

| robert1232312 a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Esti cel mai tare daca puneam eu intrebarea sigur aveai funda de la mine

| pitbull89 a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Mane cum downloadez yoneisu

| cosmin0808 a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Ma mi-o aparut 3 moduri de descarcare la ultimele 2 scria ce sunt gratis da prima ce? costa bani sa folosesti modalitatea aia?

| CătălinKeenshi a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Suunt ROmani pe el?

| FoCaMo a răspuns (pentru pitbull89):

Scrie sus in dreapta descargas si iti apar 2 cliente sh dai pe primul sh astepti sa se downladeze

| AlecsPAD a răspuns:

Alege de aici www.topliste.top-pserver.com
Sunt cam 250 metine in germana dar te inveti cu limba...
eu de aici iau mereu
GL and HF!

Răspuns utilizator avertizat
| xSkrillex a răspuns:

Metin2 Xpub dar e inchis momentan ca face GM alt Patcher dar e foarte fain

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Vreauuuuuuuuuuuuuu sa ma jocccccccccccccc jocuri noi

| Cosmin1622 a răspuns:

Stie Careva un server care sa ai in shop itemele pana la lvl 65 apoi sa le evoluezi cu iteme care dropeaza in zone speciale? Si lvl max 200-250, lvl sa se faca nici prea greu nici prea usor bonusurile sa fie potrivite nici prea mari nici prea mici 20-30%?

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Nume Server : Metin2Maniac
Mc/Hamachi : Client propiu
Time online : 24/24 Este un server PVM MEDIU servarul nu are 6/7... evolutiile sunt doar pana la BETA...
ITEME BETA Servarul este deschis pe data 23.05. 2016
MAPE NOI! Max lvl este de 105
MOBI NOI! Lincu pentru descarcare http://metin2maniac.tk/index.php

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Numele serverului: http://metin2insomnia.tk/
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 105
Puncte status: 100
Serverul ruleaza 24 ore pe zi. ( este hostat)
Site-ul serverului: http://metin2insomia.tk/
Forumul serverului: Momentan nu
Inregistrare: http://metin2insomnia.tk/
Client: http://metin2insomnia.tk/
Rata experienta:200
Rata yang:200
Rata obiecte: 200
Rata fierarului: normala
Detalii despre server: server pvm hard, mape beta, are 3 evolutii otel - posedata - beta, batalie - triton - beta ( etc... si restul itemelor)
Detalii FARA : 6/7, Lycan, Esearfe, Modate si este FARA DONATII

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Metin 2 hotstyle este cel mai tare, toate armele si armurile +9 faci bani repede si faci lvl 1010 in 4 ore
lvl maxim est 250

| AnutzaMika a răspuns (pentru Mihaita_Adrian_1999):

Faci 1010 in 4 ore dar levelu`maxim e 250rolling on the floor)))))

| Norberth a răspuns:

Iti recomand Epicalmt2 ee ff tare cresti bine dar te da la lv 1 cu toate itmle+9 si in magazine sunt doar cateva ARME+0 in 3 ore am facut lv 95 si 1kkk yang ii ff tare metinu incearca-l si nu o sa regreti. Funda te rog

| 92claudiu a răspuns:

Www.metin2smon.ro este mai misto si primul player care ajunge la lvl 150 primeste 150 euro paypal

| Noya99 a răspuns:

Http://antharos.com/ incearca antharos metin2 e super e deschis de cateva zile cred si haide sa il populam

| Ciorba232232 a răspuns:

SITE: ww.metin2thc.ro
Un nou server PVM-Mediu.Lv.Max 105 foarte interesant intrati sa vedetiwinking

| Ciorba232232 a răspuns:

SITE: ww.metin2thc.ro
Facebook:https://www.facebook.com/Metin2THC
Un nou server PVM-Mediu.Lv.Max 105 foarte interesant intrati sa vedeti;)